6 CZERWCA 2019 ROKU – “DZIEŃ OTWARTY” W CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ W ZABRZU

W dniu 6 czerwca 2019 r. Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach organizuje “Dzień Otwarty”, do udziału w którym serdecznie zapraszamy w szczególności uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu przyrodniczym, biologiczno-chemicznym oraz medycznym.

Poniżej przedstawiamy Ramowy program Dnia Otwartego w Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu

RAMOWY PROGRAM DNIA OTWARTEGO W CENTRUM SYMULACJI MEDYCZNEJ W ZABRZU

Formularz zgłoszeniowy – https://sum.edu.pl/images/wiadomosci19/20190507_formularz_DOS.docx

Formularz zgłoszeniowy należy wypełnić  ( strona Nr 3 Formularza dotyczy zwiedzania Centrum Symulacji Medycznej w Zabrzu), podpisać oraz  przesłać, nie później niż do dnia 31.05.2019 r. na adres poczty elektronicznej:

biuro.csm@sum.edu.pl.

O kolejności decyduje data zgłoszenia. Po przesłaniu zgłoszenia otrzymają Państwo drogą elektroniczną potwierdzanie  rejestracji ze wskazaną godziną rozpoczęcia zwiedzania.