Zajęcia na dzień

Zajęcia na wybrany dzień


Zajęcia na dzień: 2024-05-27

CSM - 007 - Sala ćwiczeń symulacyjnych

08:00 - 11:00: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych rok II gr 13,14
11:00 - 14:15: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych rok II gr 15,16
14:30 - 17:30: Symulacyjna propedeutyka umiejętności klinicznych rok II gr 1,2

CSM - 008 - Sala ćwiczeń symulacyjnych

08:00 - 09:30: Pediatria I, III rok, lekarski, GK 25, 26,27,28, seminarium
11:00 - 14:45: Fizjologia z elementami fizjologii klinicznej WLZ rok II gr GĆ 19,20

CSM - 009 - Sala ćwiczeń symulacyjnych

08:00 - 11:45: Chirurgia szczękowo-twarzowa II rok GC GC 5,6 Lekarsko-Dentystyczny
12:00 - 15:45: Chirurgia szczękowo-twarzowa II rok GC GC 3,4 Lekarsko-Dentystyczny

CSM - 112 - Sala symulacyjna Sala operacyjna

11:00 - 14:45: Fizjologia z elementami fizjologii klinicznej WLZ rok II gr GĆ 19,20

CSM - 214 - Sala ćwiczeń symulacyjnych niskiej wierności

09:00 - 12:00: konsultacje Kwalifikowana I pomoc
12:30 - 17:00: BLS 31,32 rok VI Lekarski
17:00 - 20:00: Wybrane specjalności - Moduł 1, lekarski, VI rok, GS 8

CSM - 215 - Aula

08:00 - 10:30: VI rok chirurgia ogólna egzamin 0

CSM - 306 - Sala symulacyjna Stomatologiczna

08:00 - 12:30: Periodontologia i choroby błon śluzowych II rok GC 9 Lekarsko-Dentystyczny ćwiczenia
12:45 - 17:15: Periodontologia i choroby błon śluzowych II rok GC 5,6 Lekarsko-Dentystyczny ćwiczenia

CSM - 307 - Sala ćwiczeń symulacyjnych niskiej wierności

08:00 - 10:15: Periodontologia i choroby błon śluzowych II rok GS 1 Lekarsko-Dentystyczny ćwiczenia
10:30 - 12:45: Periodontologia i choroby błon śluzowych II rok GS 4 Lekarsko-Dentystyczny ćwiczenia

CSM - 408 - Sala multimedialna

08:00 - 10:30: VI rok chirurgia ogólna egzamin 0

CSM - 410 - Sala multimedialna

08:00 - 10:30: VI rok chirurgia ogólna egzamin 0
14:00 - 17:45: Diagnostyka obrazowa, I rok, GC 15,16, ćwiczenia

CSM - 507 - Strefa symulacji przedszpitalnej (karetka)

08:00 - 12:30: BLS 29,30 rok VI Lekarski

CSM - 512 - Sala konferencyjna

13:30 - 17:15: Orthodontics, III Year, GC1, Exercises